Partner Główny

pfizer1

Pfizer to wiodąca prywatna firma farmaceutyczna, zajmująca się badaniami biomedycznymi, na które przeznacza ok. 7 mld dolarów. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Produkty firmy są dostępne w ponad 150 krajach. W Polsce obecna od 1958 r., dziś  jest zdecydowanie jedną z najważniejszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, mając ponad 100 zarejestrowanych produktów medycznych.

 Pfizer koncentruje się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale odpowiada na potrzeby pacjentów i środowisk medycznych, dzieląc się wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażuje się w realizację programów profilaktycznych, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się przede wszystkim do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów. Korzyści z tego są znacznie szersze, gdyż obejmują skalę makro: większą produktywność czyli większe przychody z tytułu pracy, a mniejsze koszty społeczne dla systemu ochrony zdrowotnej.

synthos

Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków syntetycznych oraz największym europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Zajmuje również pierwsze miejsce wśród producentów i sprzedawców płyt XPS w Europie Centralnej.
Działalność Synthos S.A. opiera się na produkcji i sprzedaży wyrobów chemicznych wykorzystanych jako surowce i produkty pośrednie przede wszystkim w przemyśle samochodowym, w branży budowlanej i w branży opakowań. Spółka jest ponadto producentem klejów stosowanych w przemyśle drzewnym i papierniczym oraz środków ochrony roślin.
W ramach działalności Grupy Kapitałowej Synthos S.A. wydziela się następujące grupy produktowe: kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, dyspersje, kleje i lateksy, środki ochrony roślin, kosmeceutyki i suplementy diety.
Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Firma od kilku lat inwestuje w dział R&D, który z sukcesem opracowuje innowacyjne technologie i produkty i wdraża je w życie.

 

Partnerzy


 • Engie

 • ENGIE, jako część międzynarodowej grupy, jest dostawcą efektywnych i innowacyjnych rozwiązań, bazujących na szerokim doświadczeniu i wiedzy, zdobytych w Polsce i na świecie.

  Czytaj więcej

  Świadczymy usługi w obszarach wykonawstwa i obsługi infrastruktury obiektów budowlanych, odnawialnych źródeł energii, sprzedaży i optymalizacji zakupów i zużycia energii oraz gazu ziemnego, z zastosowaniem wysoko rozwiniętych technologii cyfrowych. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Dostarczamy naszym Klientom energię w postaci ciepła, elektryczności i gazu. Świadczymy usługi serwisowe i inwestycyjne w obszarze infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej. Aktywnie działamy na rynku Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.


 • kompania

 • Grupa Górażdże to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Górażdże prowadzą działalność w trzech liniach biznesowych. Spółką macierzystą i główną linią biznesową jest Górażdże Cement produkująca szeroki asortyment cementów w dwóch zakładach: Cementowni Górażdże zlokalizowanej w Choruli koło Opola i Przemiałowni Ekocem w Dąbrowie Górniczej.

  Czytaj więcej

  Druga linia Górażdże Kruszywa prowadzi eksploatację żwirów i piasków w 18 kopalniach zlokalizowanych na terenie południowo-zachodniej i północno- wschodniej Polski. Linia biznesowa Górażdże Beton zarządza na terenie całego kraju siecią 61 wytwórni betonu towarowego. Właścicielem Grupy Górażdże jest międzynarodowy koncern HeidelbergCement, lider światowego rynku kruszyw i jeden z największych na świecie producentów cementu oraz innych materiałów budowlanych. Spółki Grupy Górażdże zatrudniają obecnie 1200 pracowników.

 


 • inter polska

 • Grupa INTER w Polsce to dwa towarzystwa ubezpieczeń: TU INTER Polska S.A. i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. oraz spółka INTER Assisstance Sp. z o.o. Jesteśmy częścią niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, której początki sięgają 1926 roku.

  Czytaj więcej

  Dziś jest ona jedną z wiodących marek w Niemczech oferującą ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe.
  Oferta Grupy INTER w Polsce obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe oraz ubezpieczenia na życie, skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

 


 • kompania

 •  

 • lyreco

 • Historia Lyreco rozpoczęła się w roku 1926, kiedy Georges-Gaston Gaspard otworzył księgarnię w niewielkim miasteczku Valenciennes, na północy Francji. Z upływem lat rodzinna firma rozrastała się oferując coraz to nowe produkty i usługi, a także zwiększając swój zasięg geograficzny.

  Czytaj więcej

  Dziś Lyreco nadal jest rodzinną firmą, a jednocześnie jednym z największych dostawców artykułów i usług dla miejsc pracy na całym świecie. Obsługujemy firmy w 42 krajach, na 4 kontynentach, oferując ten sam, najwyższy poziom obsługi i dostawę na następny dzień. Wzrost Lyreco opiera się na czterech podstawowych wartościach: PASJI, PERFEKCJI, SZACUNKU, SPRAWNOŚCI. To dzięki nim realizujemy naszą misję – UŁATWIAMY CODZIENNĄ PRACĘ.
  Dzięki zaangażowaniu polskich pracowników i przedsiębiorców, wszystko czego potrzebujesz w pracy dociera wprost na Twoje biurko następnego dnia w całym kraju.


 • porschewarszawa

 •  

 • porschewarszawa

 •  


 • Vivenge_logoX
 • VIVENGE to polski producent z 20 letnim doświadczeniem oferujący wyposażenie meblowe sklepów i oznakowania reklamowe punktów sprzedaży. Ponad europejski zasięg sprzedaży, bardzo wysokie standardy technologiczne i ekologiczne, stały nacisk na innowacje produktowe i usługowe, a do tego bardzo mocno akcentowana rola odpowiedzialności społecznej – aż tyle i tylko tyle w jednej firmie. Pracujemy dla najbardziej wymagających światowych marek w Polsce, Europie i na świecie. Nasi Klienci to 50 brandów w 9 krajach.

Partner Security


 

 • Print

 • Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.

  Czytaj więcej

  Firma zatrudnia około 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
  Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

Partner Gali • autoland
 • W Autolandzie pracujemy w uproszczonej, płaskiej strukturze, koncentrując się na tym co potrafimy najlepiej: dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych.

  Czytaj więcej


  Wyróżniają nas doświadczeni pracownicy i ich kompetencje w zakresie zarządzania łańcuchem wartości w obszarze dostaw, handlu, prac badawczych dla których wsparciem są nasze wypracowane długoterminowe relacje.
  Budujemy swoją pozycję rynkową opierającą się na strategii odpowiedzialności za nasze produkty, odpowiedzialności za środowisko pracy oraz środowisko naturalne. Świadomie wdrożyliśmy systemy zarządzania zgodne z normami ISO 14001:2004 i ISO 9001:2008.
  Prowadzimy działalność w sposób etyczny i oczekujemy od naszych pracowników, dostawców i partnerów biznesowych przestrzegania tych zasad.
  Mamy precyzyjny cel – prowadzić biznes odpowiedzialny społecznie. Staramy się opierać na uniwersalnych wartościach, takich jak uczciwość, odpowiedzialność, współpraca, etyka. Oznacza to, że szanujemy zarówno naszych klientów, konkurencję, jak i wszystkich innych, z którymi mamy kontakt. Podejmując decyzje rozważamy ich wpływ na pracowników, rynek, środowisko i społeczności lokalne, w których funkcjonujemy.


 • autoland
 • Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce.

  Czytaj więcej


  Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart. Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych. W tym roku działalność rozpoczęła też spółka zależna w Chorwacji i w Grecji. Więcej informacji o firmie odnaleźć można na stronie www.benefitsystems.pl.