Executive Club zaprasza na forum „Digital Champions”

Już po raz piąty grono ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów spotka się podczas forum „Digital Champions” by porozmawiać o wyzwaniach w obszarze cyfrowej transformacji.

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 roku w Google Campus Warsaw, pod hasłem „Brave New Digital World”.

Głównymi tematami poruszanymi podczas jesiennej edycji będą technologiczne możliwości wprowadzania innowacji, miejsce człowieka w świecie coraz bardziej zawładniętym przez maszyny oraz jak w praktyce wykorzystać potencjał cyfrowych innowacji w biznesie. Nie zabraknie także rozmów o nowościach w różnych branżach oraz wyjątkowo podczas tej edycji,  wymiany doświadczeń na temat procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw w przemyśle.

 

Więcej informacji na stronie www.digitalchampions.pl

Konferencji towarzyszy konkurs „Digital Champions”. Idea jaka mu przyświeca to wyróżnienie firm i osób, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu. Podczas konkursu zostaną nagrodzeni liderzy otwarci na innowacje w biznesie.  Głównym organizatorem plebiscytu jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, a nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Cyfrowy Produkt lub Usługa (Digital Value Proposition), Cyfrowa Transformacja (Digital Transformation), Cyfrowy Ekosystem (Digital Ecosystem), Osobowość Cyfrowego Biznesu (Digital Leader).

„Mamy przywilej żyć w czasach, kiedy ludzka kreatywność wkłada w nasze ręce niezrównane możliwości zmieniania świata. Towarzyszy nam nadzieja, że zmieniamy świat na lepsze, lecz cyfrowe tsunami potrafi zarówno tworzyć, jak i niszczyć. Dołączając do społeczności Digital Champions, będziesz mógł wspólnie z nami przyjrzeć się ideom stojącym za cyfrowymi innowacjami” – mówi o tegorocznej tematyce Forum Borys Stokalski, prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, od lat zaangażowany w tworzenie Forum.