Executive Club zaprasza na warszawski „Matsuri Piknik z Kulturą Japońską”

W imieniu naszego Klubowicza, Kajima Poland – japońskiego generalnego wykonawcy działającego w Polsce od 2001 roku – gorąco zapraszam wszystkich na „Matsuri Piknik z Kulturą Japońską”.

Tegoroczna impreza odbędzie się 15 czerwca, w godz. 11.30 – 19.00, na terenie Służewskiego Domu Kultury w Warszawie. Organizowana jest przez Ambasadę Japonii, Związek Pracodawców Shokokai i Klub Japoński w Polsce.

Kajima Poland od kilku lat bierze udział w tej imprezie, w tym roku jako jeden z głównych partnerów.
“Zaprzyjaźniliśmy się bardzo z tym wydarzeniem.” – mówi Maciej Runkiewicz, członek zarządu Kajima Poland – “Nieustającą inspirację do corocznego udziału Kajima Poland w pikniku stanowi polsko-japoński personel naszej firmy. To ważne by, poza codziennym wspólnym wysiłkiem włożonym w realizację celów biznesowych firmy, doświadczyć też wspólnej zabawy, poznać japońską kulturę i przy smacznych przekąskach porozmawiać o tym, co łączy nasze oba kraje. „Matsuri Piknik z Kulturą Japońską” jest świetną okazją do takich spotkań. Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska.”

http://www.pl.emb-japan.go.jp/matsuri.html
https://www.facebook.com/Matsuri2014