Webinar “Szlachetne zdrowie” dostępny w całości do obejrzenia

W czwartek 26 marca o godzinie 11:00 miało miejsce nasze kolejne webinarium pt. „Szlachetne zdrowie”. Transmisja wydarzenia poświęconego zagadnieniu „koronawirus a gospodarka” odbyła się „na żywo” na naszej stronie, kanale YouTube oraz pozostałych kanałach społecznościowych – LinkedIn i Facebook.

Wybuch pandemii koronawirusa wiąże się z ogromnymi trudnościami związanymi z prowadzeniem biznesu. Wielu przedsiębiorców i menadżerów staje przed koniecznością wdrożenia rozwiązań, które pozwolą na odnalezienie się w tej sytuacji kryzysowej. Jednym udaje się zażegnać niebezpieczeństwo i stanąć na nogi mimo utrudnień, inni odliczają dni do upadłości, licząc na rekompensaty finansowe ze strony rządu.

Jak koronawirus wpłynął na kondycję gospodarki, polskiej i światowej? Które firmy poradziły sobie z pandemią COVID-19? Dlaczego warto nie spoczywać na laurach i wciąż debatować na temat „koronawirus a gospodarka”? Webinar „Szlachetne zdrowie” odpowiada na te pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z webinarium „Szlachetne zdrowie” transmitowanego na YouTube oraz na naszych kanałach społecznościowych – LinkedIn oraz Facebook. Partnerem Głównym tego webinaru była firma Pfizer, a Partnerem Złotym firma doradcza MDDP.

W trakcie naszego webinarium poruszone zostały m.in. kwestie:

  • Jak epidemia wpłynie na kondycję polskiej i światowej gospodarki?

  • Jak firmy radzą sobie z koronawirusem i jak w praktyce wygląda rzeczywistość w firmach w czasie epidemii?

  • Gdzie leży granica między dobrą ochroną przed koronawirusem a taką, która zaczyna szkodzić gospodarce?

  • Jak firmy powinny dbać o zdrowie pracowników w dobie epidemii?

  • Jakie innowacyjne działania podejmują firmy farmaceutyczne w walce z koronawirusem?

W debacie udział wzięli:

  • Kazimierz Krupa, dziennikarz ekonomiczny, b. redaktor naczelny Forbes

  • Łukasz Kosonowski, Partner MDDP

  • Prof. Witold Orłowski, ekonomista, Akademia Vistula i Szkoła Biznesu PW

  • Paweł Żuk, Prezes Zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego

Kliknij poniżej, aby obejrzeć transmisję:

Pandemia COVID-19 wpłynęła w znaczącym stopniu na gospodarkę. Zagadnienie „koronawirus a gospodarka” jest podejmowane na debatach na arenie krajowej i międzynarodowej. W szczególności interesuje ono przedsiębiorców, którzy spotkali się z dużymi ograniczeniami w obrębie prowadzonej działalności, oraz mają nadzieję na to, że w końcu uda się opanować sytuację epidemiologiczną i wszystko wróci do normy. Przez koronawirusa najbardziej ucierpiały branże turystyczne – hotelarstwo oraz transport. W nieciekawej sytuacji znalazła się także gastronomia – restauracje, bary, kawiarnie i kluby. Pandemia COVID-19 uderzyła we wszystkie przedsiębiorstwa, w których dominuje bezpośredni kontakt z klientem. Aby poradzić sobie w nowej rzeczywistości, musiały one wdrożyć (często z dnia na dzień) zupełnie nowe modele biznesowe i rozwiązania technologiczne. Zapraszając Państwo na webinar, chcemy wraz z ekspertami szerzyć przydatną wiedzę, a także inspirować do działania w tym trudnym czasie. Naszym wspólnym interesem jest utrzymanie gospodarki, pomimo panujących na całym świecie obostrzeń.