Webinar “Digital Company” już za nami. Zapraszamy do oglądania

W czwartek 2 kwietnia o godzinie 11:00 miało miejsce nasze drugie webinarium pt. „Digital Company”. Transmisja wydarzenia poświęconego cyfryzacji biznesu odbyła się „na żywo” na naszej stronie, na YouTube oraz na pozostałych naszych kanałach społecznościowych – LinkedIn oraz Facebook.

Debata „Digital Company” była okazją do dyskusji na temat przełomowych zmian zachodzących w firmach w związku z „przymusową” cyfryzacją biznesu. Polskie przedsiębiorstwa coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie daje digitalizacja biznesu. W obliczu pandemii COVID-19 niektóre firmy musiały jednak wdrożyć nowoczesne rozwiązania o wiele szybciej, niż to było planowane.

Jak koronawirus wpłynął na rozwój firmy? Czy Digital Company to chwilowy trend, czy konieczność, by przedsiębiorstwo utrzymało się na rynku? Które z narzędzi mogą wspomóc cyfryzację biznesu i na co uważać? Webinar „Digital Company” odpowiada na te pytania.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przedsiębiorstwo może sobie poradzić w dobie ogólnej cyfryzacji i digitalizacji, zapraszamy do oglądania webinaru, który dostępny jest na naszym firmowym profilu YouTube. Tworząc nasze webinary, chcemy wraz z ekspertami zbudować bazę trwałej i przydatnej wiedzy oraz inspiracji, które okażą się pomocne dla przedsiębiorców. Szczególnie w tym trudnym okresie, jakim jest przymusowa digitalizacja biznesu wynikająca z panujących na całym świecie obostrzeń, istotna jest wiedza na temat nowoczesnych technologii.

Partnerami webinaru były firmy APN Promise, Dassault Systemes oraz Dell.

Podczas webinaru poruszyliśmy następujące tematy:

  • Czym jest Digital Company?

  • Jak doświadczenie pracy online w dobie koronawirusa wpłynie na przyszłość biznesu?

  • Jak w pełni zintegrować technologie cyfrowe, by stymulować rozwój firmy?

  • Jak przygotować firmę i zredefiniować modele biznesowe w obliczu digitalizacji biznesu?

  • Cyfryzacja biznesu – jak skutecznie zarządzać zdalnym zespołem pracowników wykorzystując najnowsze technologie?

W debacie udział wzięli:

  • Prof. Piotr Płoszajski, Katedra Teorii Zarządzania, Szkoła Główna Handlowa

  • Grzegorz Boński, New Business Account Executive, Dell

  • Ireneusz Borowski, Country Manager, Dassault Systèmes

  • Paweł Huryn, Product Manager, APN Promise

Kliknij poniżej, aby obejrzeć transmisję:

Nowe technologie w coraz większym stopniu towarzyszą nam w codziennych działaniach, zarówno prywatnych, jak i służbowych. Systemy autonomiczne są oparte na sztucznej inteligencji można już spotkać w działach HR, PR, a nawet logistyce i sprzedaży. Roboty i komputery wyręczają wielu pracowników z powtarzalnych i monotonnych zadań. To jednak nie wszystko. Pandemia COVID-19 doprowadziła do jeszcze szybszego rozwoju mobilności i rozwiązań IT, a także postępującej cyfryzacji biznesu. Świat zmierza w kierunku tworzenia digital company – przedsiębiorstwa, które wdrożyły najnowsze rozwiązania i systemy IT, a także zupełnie nową politykę i zabezpieczenia, zdołają utrzymać się na rynku, bez względu na panującą sytuację epidemiologiczną.