Webinary Executive Club

Executive Club prowadzi cykl webinarów online. To doskonała okazja do poszerzenia swoich horyzontów w bezpieczny i komfortowy sposób. Wiedza biznesowa jest niezbędna, aby firma rozwijała się prawidłowo. Ma ona znaczenie zarówno dla pojedynczych procesów, które zachodzą w przedsiębiorstwie, jak i ogółu działań oraz realizowanych projektów. Dzięki poszerzaniu oraz aktualizowaniu wiedzy firma może zyskać cenną przewagę konkurencyjną.

Webinary online dla przedsiębiorców – relacje na kanałach społecznościowych

Executive Club prowadziło już webinary o tematyce cyfrowej transformacji, nieruchomości komercyjnych, funduszy unijnych, cyberbezpieczeństwie. Poprzez webinary chcemy, wraz z ekspertami, zbudować bazę trwałej i przydatnej dla przedsiębiorców wiedzy. Zależy nam także na inspirowaniu osób prowadzących firmy, aby mogły one łatwiej i szybciej uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z prowadzoną działalnością.

Wszystkie webinaria Executive Club są dostępne online, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę w najwygodniejszy sposób – z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu urządzenia z dostępem do internetu (komputera lub smartfona). Wydarzenia odbywają się w czasie rzeczywistym – żeby obejrzeć transmisję, wystarczy jedno kliknięcie. A co w sytuacji, gdy chcesz obejrzeć webinar, który już się odbył? Poza transmisjami „na żywo” dostępne są także relacje ze zorganizowanych wydarzeń i każdy może obejrzeć je jeszcze raz. 

Wiedza ekspercka od najlepszych w branży 

Do udziału w warsztatach i dyskusjach online zapraszamy najwybitniejszych przedstawicieli ze świata biznesu. Dzielą się oni swoją wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem. Naszym prelegentom zapewniamy dotarcie do jak szerokiego grona odbiorców. Realizowane przez nas webinaria są transmitowane w wielu miejscach jednocześnie, co przekłada się na szeroki zasięg. Nasze wydarzenia można obejrzeć w czasie rzeczywistym na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych – LinkedIn i Facebook. 

Zarządzanie wiedzą na najwyższym poziomie

Partnerami, którzy popularyzują zarządzanie wiedzą i wspierają nasze wydarzenia, są duże i uznane na rynku międzynarodowym firmy, takie jak np. Atende, Huawei, Michelin, Pfizer. Współpracujemy także z reprezentantami ze świata nauki oraz instytucji publicznych. Dzięki czemu nasi widzowie mogą czerpać wiedzę z najlepszych źródeł.

Dlaczego warto wziąć udział w webinariach?

W webinariach Executive Club warto uczestniczyć z wielu powodów. Najważniejsze korzyści, jakie niosą darmowe webinary EC to:

  • brak konieczności wygospodarowania nakładów czasu, by móc uczestniczyć w wydarzeniu;

  • bezpłatny dostęp do prestiżowej wiedzy;

  • możliwość poszerzenia wiedzy biznesowej;

  • możliwość uczenia się od osób, które posiadają wiedzę ekspercką na dany temat;

  • proste zasady udziału – aby wziąć udział w bezpłatnych webinariach, nie trzeba zakładać konta, logować się ani też uiszczać żadnych opłat;

  • szeroki dostęp do wiedzy biznesowej, bez ograniczeń logistycznych czy też organizacyjnych. 


Aby przejść do webinarów, kliknij poniższy przycisk:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464