GIS_2024_slider_glowna_1905x650px2
EIF_2024_slider_glowna_1905x650px2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
0 lat
Executive Club na rynku
+ 0
Firm członkowskich
0
Wydarzeń co roku
+ 0
Uczestników w roku

O NAS

Executive Club jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowaniu relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, zbudowana w oparciu o współpracę z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

 

 

OPINIE KLUBOWICZÓW

„Rohlig Suus Logistics jest od wielu lat aktywnym członkiem Executive Club. Członkostwo zapewnia nam wysokiej jakości spotkania networkingowe i udział w wydarzeniach branżowych o dużej wartości merytorycznej. Przede wszystkim jednak jest to stowarzyszenie zrzeszające osoby zarządzające największymi firmami w Polsce, oferujące realne możliwości nawiązania relacji biznesowych i współpracy.”

Andrzej Kozłowski
Członek Zarządu Rohlig Suus Logistics

„Moja opinia o działalności Klubu „Executive Club” jest bardzo pozytywna. Świetna organizacja konferencji, fajne spotkania klubowe, super atmosfera. Bardzo dobrym pomysłem są spotkania integracyjne (takie jak w poprzednich latach: „Szlakiem Pana Samochodzika”, śpiew, taniec czy golf). Cenię też, że pamiętacie Państwo o urodzinach członków Klubu. Brawo Klub, Brawo Beatko!”

Grzegorz Głasek
Prezes SPS Construction

„Executive Club pomaga nawiązywać kontakty i rozwijać relacje międzyludzkie w ramach profesjonalnie organizowanych wydarzeń. Dla członków Klubu stanowi doskonałą platformę do poszerzania wiedzy w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Różnorodny zakres tematyczny konferencji i spotkań klubowych sprzyja poszerzaniu wiedzy wykraczającej poza branżę, w której działamy na co dzień, a zapraszani eksperci stanowią gwarancję jakości dyskusji.”

Andrzej Bułka
Prezes Zarządu Fracht FWO

„Executive Club to prężnie działająca organizacja, skupiająca ludzi biznesu dla wymiany  swoich poglądów, prezentacji swoich osiągnięć i uczestnictwa w istotnych wydarzeniach biznesowych, technologicznych, społecznych, organizacyjnych w Polsce i na Świecie. Organizowane konferencje, panele, konkursy, eventy itp. imprezy, są na wysokim poziomie tak merytorycznym jak i organizacyjnym. Zarząd i zespół pracowników Executive Club, to profesjonalna kadra, działająca w nieszablonowy i bardzo kreatywny sposób, starająca się z powodzeniem tworzyć wyjątkowo pozytywna atmosferę  organizowanych imprez.”

Jan Kalisz
Business Advisor ICTall,
były Prezes Zarządu Fibrain

“Executive Club rozumie biznes. Tworzy doskonałą atmosferę dla jego rozwoju. Dzięki temu wszystkim spotkaniom towarzyszy efekt interdyscyplinarnej synergii, którą zabieramy ze sobą do naszych przedsiębiorstw.”

Artur Pollak
Prezes Zarządu APA Group

„Executive Club cenimy za profesjonalizm i umiejętność doboru tematów konferencji. Udało się Państwu stworzyć interesującą formułę wydarzeń, pozwalającą rynkowym ekspertom, przedstawicielom świata polityki i członkom klubu spotkać się na neutralnym gruncie, wymieniać wiedzą i doświadczeniem. Ta dywersyfikacja opinii zdecydowanie podnosi poziom merytoryczny organizowanych przez Executive Club wydarzeń. Z pewnością warto uczestniczyć w spotkaniach firmowanych przez Executive Club.

Ewa Wernerowicz
Prezes Zarządu Vivus Finance

„Nord Partner Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z Executive Club blisko 10 lat temu. Dlaczego wybraliśmy Executive Club? Ponieważ zrzesza przedsiębiorstwa w Polsce, dzięki czemu jest platformą do wymiany biznesowej. Skupia osobowości biznesu, liderów przedsiębiorczości, znakomitości świata nauki, wybitnych ekspertów z różnych dziedzin. Z powodzeniem łączy biznes z polityką ponad podziałami. Executive Club to profesjonalny organizator prestiżowych konferencji, ciekawych forów, inspirujących debat odbywających się w gronie przedstawicieli firm z Polski i zagranicy. Executive Club wspiera nasz rozwój i sprzyja promocji naszej Spółki, a my jako Partner wielu wydarzeń mamy niepowtarzalną możliwość nawiązywania ciekawych relacji biznesowych. Polecamy członkostwo w Executive Club.”

Krzysztof Bromka
Prezes Zarządu Nord Partner

„Doceniając działania Pani Prezes oraz jej zespołu, jesteśmy zadowoleni będąc częścią społeczności Executive Club. Nad jakością organizowanych wydarzeń czuwa grupa profesjonalnych i doświadczonych osób. Każdą konferencję wyróżnia świetny skład ekspercki, ciekawa tematyka poruszająca istotne zagadnienia z różnych dziedzin biznesu oraz miła atmosfera sprzyjająca networkingowi. Serdeczne gratulacje dla Pani Beaty oraz całego zespołu.”

Jan Kruk
Prezes Zarządu CF CEFARM

Partnerzy wydarzeń Executive Club

BASF Polska
BASF Polska
SSW Law
SSW Law
warbud infrastruktura i budownictwo
warbud infrastruktura i budownictwo
Fracht baner
Drukowanie
Baner RDP 1905x650
dassault_plansza_1905x650
lufthansa_1905x650 kopia
banner-ssw_v2
baner_VCUW_infrastruktura_executive club
1905x650pxcopy002-banerexecutiveclub
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

ZAUFALI NAM