previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

– DEBATA EC –

Innowacyjność – Chmura – Cyberbezpieczeństwo

Osią tematyczną spotkania są innowacyjne technologie, które służą rozwojowi cyberbezpieczeństwa oraz usług w chmurze. Debata stanowi odpowiedź na pytania dotyczące olbrzymich inwestycji w cyfryzację oraz narastającego zagrożenia w sferze cyfrowej. Eksperci poruszają zagadnienia dotyczące ochrony firm i pracowników przed cyberatakami, omawiają rolę i zastosowanie usług chmurowych w dobie pracy zdalnej. Wspólnie zastanawiamy się nad rolą nowych technologii w budowaniu bezpiecznego ekosystemu cyfrowego.

SUSTAINABLE ECONOMY SUMMIT ONLINE
Sustainable Economy Summit to wyjątkowy projekt Executive Club, który ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania przedsiębiorstw w promowanie oraz wdrażanie idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Zaproszeni do udziału w dyskusjach panelowych to czołowe postaci polskiej gospodarki i wybitni eksperci, którzy wyróżniają się ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji. Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie nominacji Sustainable Economy Awards, które wyłoni Kapituła.

Executive Club - wytyczamy kierunek rozwoju gospodarki

Skuteczny networking biznesowy (business networking) sprzyja tworzeniu trwałych relacji zawodowych. Rozmowy networkingowe stwarzają okazję do znalezienia nowych pracowników, klientów, podwykonawców i partnerów biznesowych. Dzięki nim można rozszerzyć sieć kontaktów oraz wymienić się cennymi informacjami i, co za tym idzie, rozwijać dalej przedsiębiorstwo. Na przełomie ostatnich kilku lat przedsiębiorcy zaczęli doceniać networking biznesowy, nie tylko ten lokalny, ale także na arenie międzynarodowej (business network international). Ty także możesz dołączyć do elitarnego klubu biznesowego, który zrzesza największych działaczy różnych branż i organizuje prestiżowe eventy biznesowe! Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Executive Club!

Executive Club to organizacja biznesowa, która już od 15 lat zrzesza przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005, w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowanie relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, zbudowana na podstawie współpracy z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

 

Networking biznesowy, konferencje biznesowe 2021

Najważniejszą misją Executive Club jest networking biznesowy, czyli nawiązywanie relacji biznesowych w celu wymiany wiedzy i doświadczeń oraz późniejszej współpracy. Organizujemy prestiżowe eventy biznesowe, konferencje biznesowe 2021 oraz spotkania branżowe, na których poruszane są między innymi takie zagadnienia, jak zrównoważony rozwój, kluczowe kierunki rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych, czy też odpowiedzialność społeczna firm.

W samym tylko 2020 roku zorganizowaliśmy cztery potężne, bardzo udane konferencje o tematyce biznesu i rozwoju. Warszawa aż huczała z powodu wydarzeń takich jak XI edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, VIII edycja eventów biznesowych „Executive Forum”, czy też konferencja „Top Industry Summit”.

Zwieńczeniem konferencji w Warszawie były uroczyste gale rozdania nagród dla przedsiębiorstw, które w sposób szczególny wyróżniły się w naszym kraju i osiągnęły sukces w nowej rzeczywistości gospodarczej. Udało nam się zorganizować VI edycję „Sustainable Economy Summit” w formie online. Eventy biznesowe składały się z części merytorycznej, podzielonej na kilka tematycznych paneli dyskusyjnych. Do udziału w wystąpieniach zaproszono czołowych ekspertów ze świata biznesu. Konferencje biznesowe 2021 będą dotyczyły najważniejszych aspektów dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości w biznesie. Będziemy na bieżąco zamieszczać aktualizacje o eventach biznesowych 2021, które odbędą się już niedługo.

Zaplanuj business networking w 2021 roku!

Dzięki uczestnictwu w spotkaniach biznesowych 2021 organizowanych przez Executive Club możesz zdobyć nowych i bardzo cennych klientów, podwykonawców, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Kontakty biznesowe pozyskane podczas rozmów networkingowych są znaczące dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Dajemy Ci nieograniczony dostęp do wiedzy oraz możliwość wymiany doświadczeń zawodowych. Udział w spotkaniach branżowych pozwoli Ci pielęgnować relacje biznesowe, a także wdrożyć w firmie innowacje, które podniosą jej konkurencyjność, nie tylko na rynku lokalnym, ale i międzynarodowym. Nie czekaj, odwiedź nasze forum biznesowe i dołącz w 2021 roku do prestiżowego klubu biznesowego Executive Club. Szybko przekonasz się, że business networking to dla Twojej działalności milowy krok w stronę świetlanej przyszłości!

 

 

0 lat
Executive Club na rynku
+ 0
Firm członkowskich
0
Wydarzeń co roku
+ 0
Uczestników w roku

AKTUALNOŚCI

OPINIE KLUBOWICZÓW

 • „Rohlig Suus Logistics jest od wielu lat aktywnym członkiem Executive Club. Członkostwo zapewnia nam wysokiej jakości spotkania networkingowe i udział w wydarzeniach branżowych o dużej wartości merytorycznej. Przede wszystkim jednak jest to stowarzyszenie zrzeszające osoby zarządzające największymi firmami w Polsce, oferujące realne możliwości nawiązania relacji biznesowych i współpracy.”

  Andrzej Kozłowski
  Członek Zarządu Rohlig Suus Logistics
 • „Moja opinia o działalności Klubu „Executive Club” jest bardzo pozytywna. Świetna organizacja konferencji, fajne spotkania klubowe, super atmosfera. Bardzo dobrym pomysłem są spotkania integracyjne (takie jak w poprzednich latach: „Szlakiem Pana Samochodzika”, śpiew, taniec czy golf). Cenię też, że pamiętacie Państwo o urodzinach członków Klubu. Brawo Klub, Brawo Beatko!”

  Grzegorz Głasek
  Prezes SPS Construction
 • „Executive Club pomaga nawiązywać kontakty i rozwijać relacje międzyludzkie w ramach profesjonalnie organizowanych wydarzeń. Dla członków Klubu stanowi doskonałą platformę do poszerzania wiedzy w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Różnorodny zakres tematyczny konferencji i spotkań klubowych sprzyja poszerzaniu wiedzy wykraczającej poza branżę, w której działamy na co dzień, a zapraszani eksperci stanowią gwarancję jakości dyskusji.”

  Andrzej Bułka
  Prezes Zarządu Fracht FWO
 • „Executive Club to prężnie działająca organizacja, skupiająca ludzi biznesu dla wymiany  swoich poglądów, prezentacji swoich osiągnięć i uczestnictwa w istotnych wydarzeniach biznesowych, technologicznych, społecznych, organizacyjnych w Polsce i na Świecie. Organizowane konferencje, panele, konkursy, eventy itp. imprezy, są na wysokim poziomie tak merytorycznym jak i organizacyjnym. Zarząd i zespół pracowników Executive Club, to profesjonalna kadra, działająca w nieszablonowy i bardzo kreatywny sposób, starająca się z powodzeniem tworzyć wyjątkowo pozytywna atmosferę  organizowanych imprez.”

  Jan Kalisz
  Business Advisor ICTall,
  były Prezes Zarządu Fibrain
 • “Executive Club rozumie biznes. Tworzy doskonałą atmosferę dla jego rozwoju. Dzięki temu wszystkim spotkaniom towarzyszy efekt interdyscyplinarnej synergii, którą zabieramy ze sobą do naszych przedsiębiorstw.”

  Artur Pollak
  Prezes Zarządu APA Group
 • „Członkostwo w Executive Club to przede wszystkim wymiana wiedzy i opinii. Spotkania
  i konferencje stwarzają doskonałe możliwości do identyfikowania wspólnych wyzwań, podejmowania nowych inicjatyw i wymiany doświadczeń. Tematy podejmowane przez organizatorów wydarzeń zawsze są bardzo aktualne z perspektywy różnych dziedzin biznesu, jak i punktu widzenia społecznego.”

  Józef Adam Zubelewicz
  Członek Zarządu ERBUD S.A.
 • „Executive Club to bardzo interesująca formuła zdobywania wiedzy, relacji i poszerzania horyzontów. Odpowiednio wysoki poziom tych elementów skłonił nas to bycia częścią tej inicjatywy. Atrakcyjne treści stają się po prostu potrzebne. To bliskie także naszej filozofii działania.”

  Adam Sanocki
  Partner Zarządzający Attention Marketing
 • „Executive Club cenimy za profesjonalizm i umiejętność doboru tematów konferencji. Udało się Państwu stworzyć interesującą formułę wydarzeń, pozwalającą rynkowym ekspertom, przedstawicielom świata polityki i członkom klubu spotkać się na neutralnym gruncie, wymieniać wiedzą i doświadczeniem. Ta dywersyfikacja opinii zdecydowanie podnosi poziom merytoryczny organizowanych przez Executive Club wydarzeń. Z pewnością warto uczestniczyć w spotkaniach firmowanych przez Executive Club.

  Ewa Wernerowicz
  Prezes Zarządu Vivus Finance
 • „Nord Partner Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z Executive Club blisko 10 lat temu. Dlaczego wybraliśmy Executive Club? Ponieważ zrzesza przedsiębiorstwa w Polsce, dzięki czemu jest platformą do wymiany biznesowej. Skupia osobowości biznesu, liderów przedsiębiorczości, znakomitości świata nauki, wybitnych ekspertów z różnych dziedzin. Z powodzeniem łączy biznes z polityką ponad podziałami. Executive Club to profesjonalny organizator prestiżowych konferencji, ciekawych forów, inspirujących debat odbywających się w gronie przedstawicieli firm z Polski i zagranicy. Executive Club wspiera nasz rozwój i sprzyja promocji naszej Spółki, a my jako Partner wielu wydarzeń mamy niepowtarzalną możliwość nawiązywania ciekawych relacji biznesowych. Polecamy członkostwo w Executive Club.”

  Krzysztof Bromka
  Prezes Zarządu Nord Partner
 • „Doceniając działania Pani Prezes oraz jej zespołu, jesteśmy zadowoleni będąc częścią społeczności Executive Club. Nad jakością organizowanych wydarzeń czuwa grupa profesjonalnych i doświadczonych osób. Każdą konferencję wyróżnia świetny skład ekspercki, ciekawa tematyka poruszająca istotne zagadnienia z różnych dziedzin biznesu oraz miła atmosfera sprzyjająca networkingowi. Serdeczne gratulacje dla Pani Beaty oraz całego zespołu.”

  Jan Kruk
  Prezes Zarządu CF CEFARM

ZAUFALI NAM