GIS_2024_slider_glowna_1905x650px2
EIF_2024_slider_glowna_1905x650px2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Partnerzy wydarzeń Executive Club

BASF Polska
BASF Polska
SSW Law
SSW Law
warbud infrastruktura i budownictwo
warbud infrastruktura i budownictwo
Fracht baner
Drukowanie
Baner RDP 1905x650
dassault_plansza_1905x650
lufthansa_1905x650 kopia
banner-ssw_v2
baner_VCUW_infrastruktura_executive club
1905x650pxcopy002-banerexecutiveclub
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
0 lat
Executive Club na rynku
0 +
Firm członkowskich
0
Wydarzeń co roku
0 +
Uczestników w roku

O NAS

Executive Club jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowaniu relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, zbudowana w oparciu o współpracę z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

 

 

OPINIE O EXECUTIVE CLUB

"Executive Club oferuje swoim członkom unikalną platformę do nawiązywania kontaktów, wymiany pomysłów i rozwoju relacji biznesowych. Członkowie mają okazję spotkać podczas licznych spotkań klubowych, konferencji i połączyć się z innymi liderami branżowymi, przedsiębiorcami oraz ekspertami w różnych dziedzinach. Ta sieć kontaktów biznesowych przynosi liczne korzyści m.in: możliwość nawiązania strategicznych partnerstw, a także rozszerzenia swojego zasięgu biznesowego."

Sylwia Bilska

Sylwia Bilska

General Manager, Edenred Polska

BASF Polska współpracuje z Executive Club już od kilku lat uczestnicząc regularnie w wydarzeniach, które realizuje Klub. Dla naszej firmy ważne jest to, że każde z tych wydarzeń wpisuje się w naszą strategię komunikacyjną i wizerunkową, bo poruszane są na nich kwestie zrównoważonego rozwoju, innowacji, gospodarki niskoemisyjnej, zielonej transformacji i inne kluczowe także dla naszej firmy tematy. Co ważne uczestnictwo aktywne w panelach, czy dyskusjach podczas spotkań Executive Club daje szanse na dialog z wieloma uznanymi ekspertami z zakresu klimatu, ekologii, czy nowoczesnej gospodarki. A nie bez znaczenia jest także możliwość efektywnego networkingu, który wpisany jest na stałe w wydarzenia proponowane przez Executive Club.

Katarzyna Byczkowska

Katarzyna Byczkowska

Dyrektor Zarządzająca, BASF Polska

„Metro Warszawskie, jako Partner wielu wydarzeń organizowanych przez Executive Club, od kilku lat aktywnie uczestniczy w profesjonalnie zorganizowanych konferencjach i spotkaniach branżowych. Dzięki udziałowi w nich wybitnych przedstawicieli świata nauki i ekspertów z różnych dziedzin, reprezentantów samorządów terytorialnych oraz kadry zarządzającej polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora infrastruktury i budownictwa, są one doskonałą okazją do wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń z zakresu omawianych zagadnień. Udział w wydarzeniach organizowanych przez Executive Club daje także możliwość szerokiej prezentacji Spółki Metro Warszawskie, a także inwestycji infrastrukturalnych, nad którymi Spółka sprawuje nadzór.”

Dr inż. Jerzy Lejk

Dr inż. Jerzy Lejk

Prezes Zarządu, Metro Warszawskie

"Executive Club rozumie biznes. Tworzy doskonałą atmosferę dla jego rozwoju. Dzięki temu wszystkim spotkaniom towarzyszy efekt interdyscyplinarnej synergii, którą zabieramy ze sobą do naszych przedsiębiorstw."

Dr inż. Artur Pollak

Dr inż. Artur Pollak

Prezes Zarządu, APA Group

"Od kilkunastu lat mam możliwość uczestniczyć w diamentowych konferencjach organizowanych przez Executive Club jako członek kapituły, wykładowca czy panelista, przede wszystkim jednak jako członek środowiska przemysłowo-gospodarczo-naukowego, które one integrują. Z przyjemnością i zawsze z dużymi oczekiwaniami przyjmuję zaproszenie na kolejne imprezy Executive Club, bo to okazja spotkania wielu kreatywnych i ambitnych animatorów naszego życia gospodarczego z firm o światowym i międzynarodowym zasięgu, a także z małych innowacyjnych przedsięwzięć  wypełniających małe, ale znaczące nisze - w przemyśle, gospodarce komunalnej, czy szeroko pojętej ochronie środowiska. Konferencje Executive Club to dla mnie, zajmującego się strategiami rozwoju branż i produktów rozwoju chemicznego  i pokrewnych, okazja do poznania osiągnieć i celów rozwojowych przedsiębiorstw, tych które są liderami w swoich dziedzinach i które ogłaszamy laureatami i tych, które po diamenty sięgną w najbliższym czasie. Najważniejsze jednak, to kontakty i przyjaźnie , odnawianie starych i nawiązywanie nowych. Wszystko dzięki atmosferze spotkań kreowanej niezawodnie przez organizatorów z Executive Club. Atmosferze, której kulminacją są uroczyste gale, w których kuluarach miałem przyjemność spędzić wiele godzin na twórczych dyskusjach i przyjacielskim gadaniu o naturze świata."

Prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński

Prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński

Politechnika Warszawska Prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu
Chemicznego (2002-2018), były Prorektor Politechniki Warszawskiej, były Dyrektor Instytutu Chemii
Przemysłowej im. Prof. Ignacego Mościckiego

"Wydarzenia Executive Club to zawsze przemyślane, dostosowane do bieżących potrzeb i trendów spotkania przedstawicieli różnych sektorów gospodarki, co umożliwia wszechstronną wymianę perspektyw. Bezsprzecznie są źródłem wiedzy i inspiracji oraz okazją do poszerzania horyzontów, rozwijania umiejętności oraz budowania relacji z innymi liderami i ekspertami. Cieszę się, że od lat z powodzeniem bierzemy w nich udział."

Rafał Kaszubowski

Rafał Kaszubowski

Prezes Zarządu, EIB

"Wieloletnie już członkostwo w Executive Club jest dla mnie osobiście i dla firmy SABUR wartościowym doświadczeniem. Executive Club to nie tylko prestiżowa organizacja biznesowa, ale również miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wiedzy dla liderów zarządzania.

Klub zapewnia dostęp do licznych wydarzeń, konferencji branżowych, debat i wieczorów klubowych, w trakcie których dzielimy poglądami, oraz miło spędzamy czas. Exectutive Club tworzy przyjazną atmosferę, sprzyjającą budowaniu trwałych relacji, nie tylko biznesowych."

Wojciech Znojek

Wojciech Znojek

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny, SABUR Systemy Automatyki

„Executive Club cenimy za profesjonalizm i umiejętność doboru tematów konferencji. Udało się Państwu stworzyć interesującą formułę wydarzeń, pozwalającą rynkowym ekspertom, przedstawicielom świata polityki i członkom klubu spotkać się na neutralnym gruncie, wymieniać wiedzą i doświadczeniem. Ta dywersyfikacja opinii zdecydowanie podnosi poziom merytoryczny organizowanych przez Executive Club wydarzeń. Z pewnością warto uczestniczyć w spotkaniach firmowanych przez Executive Club.

Ewa Wernerowicz

Ewa Wernerowicz

Prezes Zarządu, Soonly Finance

„Rohlig Suus Logistics jest od wielu lat aktywnym członkiem Executive Club. Członkostwo zapewnia nam wysokiej jakości spotkania networkingowe i udział w wydarzeniach branżowych o dużej wartości merytorycznej. Przede wszystkim jednak jest to stowarzyszenie zrzeszające osoby zarządzające największymi firmami w Polsce, oferujące realne możliwości nawiązania relacji biznesowych i współpracy.”

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Chief Operating Officer, ROHLIG SUUS Logistics

„Executive Club pomaga nawiązywać kontakty i rozwijać relacje międzyludzkie w ramach profesjonalnie organizowanych wydarzeń. Dla członków Klubu stanowi doskonałą platformę do poszerzania wiedzy w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Różnorodny zakres tematyczny konferencji i spotkań klubowych sprzyja poszerzaniu wiedzy wykraczającej poza branżę, w której działamy na co dzień, a zapraszani eksperci stanowią gwarancję jakości dyskusji.”

Andrzej Bułka

Andrzej Bułka

Prezes Zarządu, Fracht FWO

„Executive Club to prężnie działająca organizacja, skupiająca ludzi biznesu dla wymiany  swoich poglądów, prezentacji swoich osiągnięć i uczestnictwa w istotnych wydarzeniach biznesowych, technologicznych, społecznych, organizacyjnych w Polsce i na Świecie. Organizowane konferencje, panele, konkursy, eventy itp. imprezy, są na wysokim poziomie tak merytorycznym jak i organizacyjnym. Zarząd i zespół pracowników Executive Club, to profesjonalna kadra, działająca w nieszablonowy i bardzo kreatywny sposób, starająca się z powodzeniem tworzyć wyjątkowo pozytywna atmosferę  organizowanych imprez.”

Jan Kalisz

Jan Kalisz

Business Advisor ICTall,
były Prezes Zarządu, Fibrain

„Nord Partner Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z Executive Club blisko 10 lat temu. Dlaczego wybraliśmy Executive Club? Ponieważ zrzesza przedsiębiorstwa w Polsce, dzięki czemu jest platformą do wymiany biznesowej. Skupia osobowości biznesu, liderów przedsiębiorczości, znakomitości świata nauki, wybitnych ekspertów z różnych dziedzin. Z powodzeniem łączy biznes z polityką ponad podziałami. Executive Club to profesjonalny organizator prestiżowych konferencji, ciekawych forów, inspirujących debat odbywających się w gronie przedstawicieli firm z Polski i zagranicy. Executive Club wspiera nasz rozwój i sprzyja promocji naszej Spółki, a my jako Partner wielu wydarzeń mamy niepowtarzalną możliwość nawiązywania ciekawych relacji biznesowych. Polecamy członkostwo w Executive Club.”

Krzysztof Bromka

Krzysztof Bromka

Prezes Zarządu, Nord Partner

„Doceniając działania Pani Prezes oraz jej zespołu, jesteśmy zadowoleni będąc częścią społeczności Executive Club. Nad jakością organizowanych wydarzeń czuwa grupa profesjonalnych i doświadczonych osób. Każdą konferencję wyróżnia świetny skład ekspercki, ciekawa tematyka poruszająca istotne zagadnienia z różnych dziedzin biznesu oraz miła atmosfera sprzyjająca networkingowi. Serdeczne gratulacje dla Pani Beaty oraz całego zespołu.”

Jan Kruk

Jan Kruk

Prezes Zarządu, CF CEFARM

    ZAUFALI NAM